Platforma TV pozwalająca na pełniejsze doświadczenia gości i większe korzyści dla hotelu

WOW Guest Experience Hub

To innowacyjna platforma oparta o TV w pokoju hotelowym spełniająca zarówno rolę konsjerża, jak i lokalnego przewodnika, dedykowana miejscowym informacjom i ofertom, spersonalizowana i wyświetlana na „dużym ekranie”, pomagająca gościom zanurzyć się w lokalności, przedstawiając przydatne wskazówki w zaciszu pokoju hotelowego.

Tworzy ona także zupełnie nowy – przytulny i bezpieczny kanał zakupów oparty na transakcjach w obiekcie hotelarskim. To świeży, czysty i kontrolowany kanał komunikacyjny oparty na telewizji, znajdujący się w pokoju hotelowym, jednocześnie nie konkurujący o uwagę gościa z usługami globalnymi.

Upselling w pokoju hotelowym

Odpowiadając na oczekiwania podróżnych i w zgodzie z filozofią „guest goes first”, platforma otwiera nowy kanał przychodowy w obiekcie hotelowym

Centralne zarządzanie TV w obiekcie

Rozwiązanie zawiera szereg funkcji umożliwiających zdalne zarządzanie urządzeniami, przyczyniając się do optymalizacji kosztów utrzymania TV w obiekcie.

Komunikacja z gościem

Począwszy od przywitania i zakwaterowania gościa, funkcjonalności na platformie usprawniają komunikację między obiektem a gośćmi w pokoju hotelowym.

Platforma TV otwiera wiele obszarów zwiększania przychodów dla obiektu hotelowego, w tym możliwość oferowania własnych oraz zewnętrznych usług i produktów, rezerwację biletów na lokalne imprezy i atrakcje czy oferowanie produktów regionalnych takich jak jedzenie, sztuka lub pamiątki. System wspomaga również optymalizację działań  sprzedażowych, marketingowych, obsługi hotelowej czy housekeepingu

Korzystanie z systemu przyczynia się do długofalowej poprawy ocen, dzięki lepszemu spełnianiu oczekiwań gości i zapewnieniu im pożądanej funkcjonalności.

Aplikacja TV to wyższy standard obsługi w obiekcie hotelowym

Platforma WOW przyczynia się do poprawy wizerunku obiektu, dzięki  zapewnieniu gościom unikatowego i spersonalizowanego doświadczenia z pobytu.

SIEDZIBA BIURA

01-100 Warszawa,

ul. Człuchowska 66, wejście A

tel.: +48 606 511 330

mail: biuro@sensor-online.pl

SENSOR-ONLINE SP. Z O.O.

02-495 Warszawa, ul. Szczęsna 26

NIP: 5223202594, REGON:388947144

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

i zobacz ile możesz zaoszczędzić…