Aktualnie szukamy

Serwisant/Wdrożeniowiec

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uruchamianie instalacji teletechnicznych w tym automatyki hotelowej
  • Nadzorowanie prac ekip podwykonawczych
  • Świadczenie usług serwisu z zakresu wykonywanych instalacji – na miejscu u klienta lub zdalnie
  • Doradztwo techniczne z zakresu działalności firmy i dystrybuowanych przez nią technologii oraz produktów.
  • Współpraca z zespołem handlowym w zakresie przygotowania ofert
  • Przeprowadzanie szkoleń dla końcowych użytkowników i partnerów biznesowych
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie instalacyjne w zakresie instalacji niskoprądowych (automatyka, alarmy, kamery, centrale telefoniczne, telewizja, systemy p.poż. itp.)
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV (czynne lub do odświeżenia)
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (kilka razy w miesiącu)
  • Zaangażowanie, systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym również znajomość pakietu MS Office, mile widziana umiejętność pracy z oprogramowaniem AutoCAD i CorelDraw
  • Nastawienie na realizację powierzonych zadań, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży teletechnicznej
  • Pracę na pełen etat (umowa o pracę lub B2B)
  • Niezbędne szkolenia produktowe (jak również wyjazdy do naszych dostawców)
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności instalacyjnych przy realizacji prestiżowych inwestycji hotelowych
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy
  • Systematyczne i szczegółowe wdrożenie w powierzone obowiązki
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy

Specjalista ds. sprzedaży

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Rozwój portfela klientów z branży hotelowej, czyli pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca z zespołem technicznym w zakresie przygotowania ofert (także w języku angielskim),
  • Negocjowanie warunków handlowych z obecnymi i potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji u klientów, czyli podróże służbowe
  • Stałe podnoszenie wiedzy technicznej i sprzedażowej
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych, 2-3 w roku
  • Raportowanie efektów pracy w systemie CRM

  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na cel, czyli chęci do pracy w środowisku handlowym
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość podstaw hotelarstwa
  • Umiejętność i otwartość do nauki obsługi urządzeń teletechniki niskopradowej
  • Doświadczenie handlowe w B2B
  • Nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji handlowych
  • Umiejętność ustalania priorytetów i dobrej organizacji pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych 4-8 razy w miesiącu
  • Dobra / komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym również znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Niezbędne szkolenia produktowe (jak również wyjazdy do naszych dostawców) potrzebne do prawidłowego doradztwa technicznego
  • Możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności sprzedażowych przy realizacji prestiżowych inwestycji hotelowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w części uzależnione od osiąganych wyników
  • Pracę na pełen etat na podstawie kontraktu B2B lub umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer. Samochód służbowy po uzyskaniu autonomii w pracy.

SIEDZIBA BIURA

01-100 Warszawa,

ul. Człuchowska 66, wejście A

tel.: +48 606 511 330

mail: biuro@sensor-online.pl

SENSOR-ONLINE SP. Z O.O.

02-495 Warszawa, ul. Szczęsna 26

NIP: 5223202594, REGON:388947144

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

i zobacz ile możesz zaoszczędzić…