Projekt bez nazwy (5)

Nowoczesne okucia meblowe i budowlane, elektroniczne systemy zamykania oraz akcesoria hotelowe.

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem firmy Häfele, która jest globalną marką działającą od 1923 roku, a w Polsce od 1995 roku. Oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępów oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów – w sumie ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie.

Häfele posiada bogatą ofertę okuć do obiektów hotelarskich dobranych pod kątem jakości, estetyki i maksymalnej funkcjonalności. Proponują szeroki wybór oświetlenia, systemów drzwi przesuwnych, klamek, systemów zamknięć, zamków hotelowych Dialock, minibarów, sejfów, akcesorii łazienkowych i wiele innych. Wszystkie spełniają najwyższe standardy wygody oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Precyzja, wytrzymałość, funkcjonalność – to zasady, którymi firma kieruje się tworząc produkty. Testy i kontrole odbywają się wedle najbardziej restrykcyjnych, niemieckich standardów.

Z firmą współpracujemy już od 5 lat.

Wybrane rozwiązania

dla hoteli firmy Häfele

SYSTEM KONTROLI DOSTĘPU DIALOCK

Opracowany w Niemczech przez firmę Häfele, elektroniczny system kontroli dostępu Dialock jest kompatybilny z technologią bezdotykowych transponderów. Można go stosować wygodnie i bezpiecznie w hotelach każdej wielkości. Z zalet tego niezawodnego systemu korzystają już od lat hotele i kurorty na całym świecie.

System Dialock można stosować między innymi w drzwiach wejściowych, drzwiach do pokoi, czy drzwiach technicznych oraz szafkach czy automatach do kawy. Zasilane bateriami terminale drzwiowe DT można teraz obsługiwać również za pomocą smartfona. Terminale te są wyposażone w mechaniczny zamek do awaryjnego otwierania i idealnie nadają się do drzwi wewnętrznych. Do często otwieranych drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, automatycznych, kołowych i wind zalecamy stosowanie terminali ściennych WT zasilanych sieciowo.

System z powodzeniem współpracuję z naszym rozwiązaniem Automatyki Dla Hotelu SENSOR.

SEJFY

Goście hotelowi cenią sobie elektroniczne sejfy jako miejsca, w których mogą bezpiecznie przechowywać wartościowe przedmioty. Firma Häfele oferuje sejfy hotelowe o różnych sposobach otwierania i w różnych kształtach z oświetleniem wewnętrznym lub bez. W zależności od potrzeb mogą być otwierane od góry, umieszczone w szufladach lub otwierać się na bok na zawiasach.

MINIBARY

Oferowane przez Häfele minibary z lodówkami najnowszej generacji są bezgłośne,
niewielkie i niezawodne.

Dzięki bardzo cichej pracy zapewniają spokojny sen gościom hotelowym. Inne zalety
minibarów to: minimalne zużycie energii, bezobsługowa eksploatacja i kompaktowe
wymiary. Produkty posiadają certyfikaty zgodności z normami ISO 9011 i 14001,
EMAS i RoHS.

Pozostały asortyment

dla hoteli firmy Häfele

zestawy powitalne

deski do prasowania

do zabudowy meblowej

szuszarki do włosów

podajniki chusteczek higienicznych

wieszaki łazienkowe

dozowniki łazienkowe

uchwyty łazienkowe

lustra

drobny sprzęt AGD

akcesoria do garderoby

oprawy oświetleniowe

kosze na śmieci

SIEDZIBA BIURA

01-100 Warszawa,

ul. Człuchowska 66, wejście A

tel.: +48 606 511 330

mail: biuro@sensor-online.pl

SENSOR-ONLINE SP. Z O.O.

02-495 Warszawa, ul. Szczęsna 26

NIP: 5223202594, REGON:388947144

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

i zobacz ile możesz zaoszczędzić…