System Sygnalizacji Pożarowej

Ludzki, kompetentny i zaangażowany

Realizacje projektów Systemów Sygnalizacji Pożarowej opieramy na sprzęcie renomowanej i znanej na całym świecie firmy SCHRACK SECONET. Dzięki wieloletniemu know-how i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, Schrack Seconet oznacza absolutnie niezawodne produkty i maksymalne bezpieczeństwo w połączeniu z optymalnym stosunkiem ceny do wydajności. Jako lider innowacji w zakresie systemów sygnalizacji pożarowej oferują rozwiązania dla wszystkich sytuacji i wymagań, które rozwijają w ścisłej współpracy z ośrodkami badawczymi, strażą pożarną i urzędami ochrony przeciwpożarowej. Dla klienta oznacza to nie tylko maksymalne bezpieczeństwo inwestycji w przyszłości dzięki długoterminowej kompatybilności wszystkich produktów, ale również stałe, dostosowane do potrzeb doradztwo i wsparcie.

sytuacji zagrożenia pożarowego, wiele rzeczy dzieje się jednocześnie i ważne jest, aby można było całkowicie polegać na jednym niezawodnym systemie. Centrala sygnalizacji pożarowej Integral EvoxX łączy w sobie funkcje niezawodnej detekcji pożaru, uruchamiania systemu zarządzania ochroną przeciwpożarową oraz przekazywanie informacji do właściwych organów, dzięki czemu obsługa i służby ratownicze mogą w pełni skoncentrować się na swoich zadaniach realizowanych w sytuacji zagrożenia, bez względu na rozmiar obiektu. 

Centrala sygnalizacji pożarowej Integral EvoxX

Modułowe i elastyczne rozwiązanie Integral EvoxX jest odpowiednie dla wszystkich rozmiarów systemów i swoimi możliwościami przewyższa standardowe centrale sygnalizacji pożarowej. Jest w pełni redundantna i w razie potrzeby redundantny system przejmuje płynnie działanie realizując nieprzerwanie wymagane funkcje. To oznacza, że zakład jest chroniony przez cały czas. 

  • Najwyższa dostępność i niezawodne alarmowanie
  • Pełna kompatybilność wstecz i w przód
  • Intuicyjna koncepcja obsługi

Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy SCHRACK SECONET

SIEDZIBA BIURA

01-100 Warszawa,

ul. Człuchowska 66, wejście A

tel.: +48 606 511 330

mail: biuro@sensor-online.pl

SENSOR-ONLINE SP. Z O.O.

02-495 Warszawa, ul. Szczęsna 26

NIP: 5223202594, REGON:388947144

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

i zobacz ile możesz zaoszczędzić…