System Zarządzania Pokojami dla Gości

Luksusowa Automatyzacja Pokoi

 

INTEREL to nagradzane rozwiązanie do zarządzania energią i kontrolowania pokoi dla gości, oferujące produkty począwszy od nisko-kosztowych termostatów sieciowych Wi-Fi, aż po skomplikowane systemy automatyzacji luksusowych pokoi. Skoncentrowany na branży hotelarskiej, system INTEREL jest wdrożony w ponad 45 krajach i używany przez ponad 30 milionów gości.

Nie oferuje produktu „jeden rozmiar dla wszystkich”, ale zamiast tego dostarcza rozwiązania zaprojektowane pod potrzeby konkretnych hoteli, uwzględniając potrzeby działów operacyjnych, IT oraz doświadczenia gości

INTEREL GRMS – System Zarządzania Pokojami dla Gości

Rozwiązanie zarządzania pokojem dla gości INTEREL (GRMS) obejmuje nowoczesne szklane termostaty i panele kontrolne, które można w pełni dostosować pod względem kolorów, ikon, tekstu, czcionek, a nawet wykończenia. Przyjazne dla użytkownika ikony zapewniają doskonałe wrażenia dla gości, nawet pomimo barier językowych, dzięki czemu każdy nowy gość szybko rozumie system.

GRMS INTEREL obejmuje kontrolę nad HVAC, oświetleniem, zasłonami, usługami dla gości i wieloma innymi. To prawdziwie doświadczenie na poziomie 5 gwiazdek – pokoje można dostosować do różnych scenerii bazujących na preferencjach hotelu, a za pomocą jednego przycisku goście mogą żądać usług takich jak „sprzątanie pokoju” lub „nie przeszkadzać”.

Dzięki kontroli HVAC i oświetlenia, GRMS INTEREL może oszczędzić od 15 do 35% energii. Dzięki nagradzanemu connectBsmart™ wbudowanemu w systemy INTEREL, firma dostarcza przyszłościową platformę z infrastrukturą IoT, która umożliwia łączność z różnymi rozwiązaniami w pokoju i na terenie obiektu.

SIEDZIBA BIURA

01-100 Warszawa,

ul. Człuchowska 66, wejście A

tel.: +48 606 511 330

mail: biuro@sensor-online.pl

SENSOR-ONLINE SP. Z O.O.

02-495 Warszawa, ul. Szczęsna 26

NIP: 5223202594, REGON:388947144

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

i zobacz ile możesz zaoszczędzić…