EOS

Termostat Wi-Fi z wbudowanym

centrum IoT INTEREL

 

Przyszłość Inteligentnego

Zarządzania Pokojem

INTEREL to nagradzane rozwiązanie do zarządzania energią i kontrolowania pokoi dla gości, oferujące produkty począwszy od nisko-kosztowych termostatów sieciowych Wi-Fi, aż po skomplikowane systemy automatyzacji luksusowych pokoi. Skoncentrowany na branży hotelarskiej, system INTEREL jest wdrożony w ponad 45 krajach i używany przez ponad 30 milionów gości.

Nie oferuje produktu „jeden rozmiar dla wszystkich”, ale zamiast tego dostarcza rozwiązania zaprojektowane pod potrzeby konkretnych hoteli, uwzględniając potrzeby działów operacyjnych, IT oraz doświadczenia gości

INTEREL EOS – Przyszłość Inteligentnego Zarządzania Energią

EOS to konkurencyjnie wyceniany termostat spełniający wymagania marek hotelowych oraz regulacje dotyczące zarządzania energią. 

Dzięki kontroli HVAC i oświetlenia, EOS zarządza obniżaniem temperatury i wyłączaniem świateł w apartamentach, które są niezajęte, co prowadzi do znacznych oszczędności energii. Jako termostat jednokomponentowy, bez konieczności dodatkowego sprzętu do kontroli HVAC, EOS upraszcza proces instalacji

EOS łatwo łączy się także z czujnikami otwarcia drzwi, poprawiając wykrywanie zajętości. Został zaprojektowany do skalowania od podstawowego zarządzania energią do zaawansowanej kontroli i automatyzacji, a ścieżka aktualizacji wymaga jedynie aktualizacji oprogramowania, co zapewnia gotowość na nowe technologie i funkcje dla gości. Dzięki EOS INTEREL zdefiniował standardy zarządzania energią i kontrolowania pokoi.

SIEDZIBA BIURA

01-100 Warszawa,

ul. Człuchowska 66, wejście A

tel.: +48 606 511 330

mail: biuro@sensor-online.pl

SENSOR-ONLINE SP. Z O.O.

02-495 Warszawa, ul. Szczęsna 26

NIP: 5223202594, REGON:388947144

 

SPRAWDŹ NASZE MOŻLIWOŚCI

i zobacz ile możesz zaoszczędzić…